Praca

Specjalista e-commerce marketing (rekrutacja zakończona)

ZAKRES ZADAŃ:

  • przygotowywanie i koordynacja kampanii reklamowych,
  • copywriting,
  • przygotowywanie kreacji graficznych ofert,
  • analiza i ocena prowadzonych działań marketingowych.

  • zdolności organizacyjne, umiejętność koordynowania kilku zadań jednocześnie,
  • samodzielność w działaniu,
  • konsekwencja i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków służbowych,
  • znajomość programy Photoshop,
  • znajomość HTML/CSS,
  • znajomość oprogramowania Google w tym ADS oraz Analytics,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • komunikatywność.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca w młodym oraz dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • praca w godzinach od 8:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku.

Asystent/ka Działu Handlowego (rekrutacja zakończona)

  • współpraca z zespołem handlowców,
  • wprowadzanie zamówień od klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych i dokumentacji przetargowych,
  • pomoc w organizacji pracy handlowców.

  • mile widziana znajomość programu fakturowego Subiekt GT,
  • komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

Oferty prosimy przesyłać na adres mailowy: z adnotacją  “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez NETPRINT S.C.  ( RODO, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000))

x

Akcpetuję Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności